Profesjonalne łącze internetowe w Twoim domu!

Internet to tylko początek – Świat idzie do przodu!

Rozwój i łatwa dostępność multimediów powoduje, że wiele osób decyduje się na ich zakup i wdrożenie. Oto najciekawsze z nich:

Tylko firma z Twojej okolicy Ci pomoże…

Należy pamiętać o tym, że uruchomienie zaawansowanych usług bywa skomplikowane i zwykle wymaga współpracy ze strony dostawcy internetu. W takiej sytuacji konieczne jest doświadczenie i wsparcie, a tylko małe firmy telekomunikacyjne mogą sobie pozwolić na indywidualne traktowanie klientów.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala szybko i skutecznie rozwiązać lub zaproponować rozwiązanie problemu. Wsparcie z naszej strony zwykle obejmuje pomoc w konfiguracji urządzeń i doradztwo w zakresie problematyki spotykanej w sieciach światłowodowych i ethernetowych.

Kupuj to czego potrzebujesz… Czy w ogóle da się kupić łącze internetowe na miarę?

Najlepiej zorganizowana sieć domowa nie spełni swojej funkcji jeśli nie zapewnimy odpowiedniego połączenia z internetem. Nie wszystkie usługi wymagają super szybkiego łącza. Czasami przed podjęciem decyzji potrzebne jest sprawdzenie jaka prędkość jest wystarczająca. Nasza firma umożliwia przetestowanie różnych prędkości, a okres testów łącza standardowo trwa 14 dni. Ale to nie wszystko, jeśli potrzebujesz usługi wykraczającej poza standardową ofertę zamieszczoną poniżej zwróć się do nas, a przygotujemy Ci łącze na miarę.